Formacioni i frikshëm i Liverpoolit me Alissonin, Shaqirin, Fabinhon e Keitan (FOTO)

Formacioni i frikshëm i Liverpoolit me Alissonin, Shaqirin, Fabinhon e Keitan (FOTO)

Pas shumë viteve, Jurgen Klopp dëshiron që ta kthejë Liverpoolin në maje të futbollit anglez.

Premierliga, ky është synimi i “Të Kuqve” për sezonin 2018/19 dhe për ta bërë këtë, Klopp e di se në skuadër duhet të ketë lojtar të klasit botëror dhe tashmë ka trasnferuar Shaqirin, Alissonin, Fabinhon e Keitan…. më shumë në Insporti.