Formacioni me të dështuarit e sezonit në Premierligë [Foto]

Formacioni me të dështuarit e sezonit në Premierligë [Foto]

Alexis Sanchez, Henrikh Mkhitaryan e Tiémoué Bakayoko janë pjesë e formacionit më të dobët në Premierligë.

Goal.com ka publikuar sot 11-shen më të dobët deri tani të sezoni në Angli, ku bëjnë pjesë disa lojtarë të skuadrave të mëdha.

Në formacion bëjnë pjesë yje të Arsenalit, Chelseat dhe Manchester Unitedit, me United që dominon në formacion me dy lojtarë: Victor Lindelof dhe Henrikh Mkhitaryan.

Më poshtë keni formacionin më të dështuar deri tani të sezonit në Premierligë, sipas Goal, përcjell Insajderi.