Foto qesharake, Fellaini tallet me veten

Foto qesharake, Fellaini tallet me veten

“Falemnderit të gjithë atyre që postuan dhe më dërguan këtë fotografi”. 

Kështu shkroi Marouane Fellaini pas ndeshjes së Superkupës së Europës mes Real Madrid dhe Manchester United. Mesfushori belg i “Djajve të Kuq” i referohej një fotoje gjatë ndeshjes ku vetë ai nuk kishte dalë aspak bukur dhe këtë fakt futbollisti e nënvizoi edhe më shumë duke e postuar në profilin e tij të Instagramit.

Brenda pak orësh, fotografia e fytyrës së shtrembëruar të Fellainit pasi pësoi një goditje me top u bë virale.

Manchester United humbi 2-1 finalen e Superkupës së Europës ndaj Real Madrid dhe Fellaini u aktivizua në pjesën e dytë.