fbpx

Fury vs Seferi – koha e fillimit të meçit dhe të gjitha detajet tjera

Fury vs Seferi – koha e fillimit të meçit dhe të gjitha detajet tjera

Tyson Fury i rikthehet pas një kohe të gjatë ringut, ku sonte do të ndeshet me boksierin shqiptar Sefer Seferi.

Fury synon t’i rikthehet udhëtimit për të rikthyer titullin e tij të botës të peshave të rënda, derisa si pengesën e parë do të ketë boksierin nga Gostivari.

Lexoni detajet dhe orën e fillimit të meçit