fbpx

Futbollisti i Borussia Dortmundit ‘fiksohet’ pas këngëtares kosovare

Futbollisti i Borussia Dortmundit ‘fiksohet’ pas këngëtares kosovare

Tayna në fillim të vitit të kaluar ishte një emër jo shumë i njohur për publikun. Por, këngët që solli me kalimin e kohës dhe koncertet e njëpasnjëshme, bënë që këngëtarja të konsiderohet si sensacion i vitit.

Madje, reperja shqiptare tashmë ka nisur të dëgjohet edhe në komunitetin e huaj, gjegjësisht prej sportistëve.

Një prej tyre është edhe futbollisti i skuadrës gjermane të Borussia Dortmundit, Mahmoud Dahoud, i cili duket se është ithtar i prizrenases.

Image result for Mahmoud Dahoud 2018/19