Gazetari i njohur: Trajneri i Malit të Zi është shqiptar, jo serb – vetë ma ka thënë

Gazetari i njohur: Trajneri i Malit të Zi është shqiptar, jo serb – vetë ma ka thënë

Gazetari i njohur veteran i sportit në Kosovë dhe autori i emisionit “Debat me Agim Kasapollin” në televizionin 7, ka pohuar se trajner serb i Malit të Zi, Ljubisa Tumbakovic, ka prejardhje shqiptare, duke këmbëngulur se ai ia kishte konfirmuar këtë kohë më parë, më shumë në Insporti.com.