Giroud merr vendimin e papritur

Giroud merr vendimin e papritur

Olivier Giroud ishte shumë pranë kalimit te Interi në afatin kalimtar të janarit, por marrëveshja nuk u arrit. Gjithsesi zikaltërit nuk hoqën dorë dhe kishin planifikuar për ta marrë me parametra zero në verë.më shumë në Insporti.com.