Gjirbraltari kishte planifikuar konferencë për media, dështoi për një arsye të çuditshme

Gjirbraltari kishte planifikuar konferencë për media, dështoi për një arsye të çuditshme

Nesër në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore në mes të Kosovës dhe Gjibraltarit.

Kombëtarja mysafire kishte planifikuar një konferencë për media sot në ora 12:00, më shumë në Insporti.com.