Gjithçka gati për super meçin Whyte vs Parker, ja kur do të zhvillohet

Gjithçka gati për super meçin Whyte vs Parker, ja kur do të zhvillohet

Whyte dhe Parker takohen në “O2 Arena” sonte, me shpresën që fituesi ta sigurojë një ndeshje për titull bote kundër Anthony Joshuas sërish në të ardhmen, pasi janë përballur me 28 vjeçarin në të kaluarën… meçi zhvillohet sonte… më shumë në Insporti.