Gjyshja mbajti një burger McDonald në dollap për 24 vjet – çuditërisht ai as nuk është kalbur

Gjyshja mbajti një burger McDonald në dollap për 24 vjet – çuditërisht ai as nuk është kalbur

Një gjyshe ka ç’paketuar një burger dhe patate të skuqura që ajo pretendon se i ka mbajtur në dollapin e saj për 24 vjet – dhe ato janë ende të paprishura.

Një përdorues i TikTok me emrin Aly Sherb kohët e fundit ndau një video të gjyshes të tij duke treguar ushqimin që ajo thotë se e ka mbajtur në një kuti këpucësh në shtëpinë e saj në SHBA. që nga viti 1996.

Titulli për klipin, i shikuar më shumë se tre milion herë, thotë: “Çfarë ndodh kur lini një hamburger McDonalds në një qese për më shumë se 20 vjet?”

Ushqimi nuk duket i freskët, por nuk duket sikur ishte gatuar në të njëjtin vit që pa Princeshën Diana dhe Princin Charles të divorcoheshin, Spice Girls lëshuan këngën e tyre debutuese Wannabe dhe Alan Shearer u bë futbollisti më i shtrenjtë në botë.

Ndërsa hap kutinë, ajo mban një qese letre për të cilën pretendon se vakti është shërbyer, duke treguar një reklamë për garat Nascar në vitin 1996. /Insajderi.com

Burimi: Mirror.co.uk