Golden Eagle Ylli shënon fitore ndaj Ponte Prizrenit

Golden Eagle Ylli shënon fitore ndaj Ponte Prizrenit

Golden Eagle Ylli ka shënuar fitore kundër Ponte Prizrenit me rezultat 94:86 në kuadër të javës së 16-të të Superligës së Kosovës në basketboll.

Takimi ishte shumë interesant deri në fund dhe me shumë kthesa në rezultat. Më shumë në Insport.