Grabitësit tentojnë t’ia vjedhin veturën Ozilit, shoku i tij i skuadrës i ndjek me grushte

Grabitësit tentojnë t’ia  vjedhin veturën Ozilit, shoku i tij i skuadrës i ndjek me grushte

Yjet e Arsenalit, Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac janë sulmuar nga disa banditë në Londër në mbrëmjen e së enjtes.

Përderisa Ozil është parë duke qëndruar në veturën e tij “Mercedes G-Class SUV”, shoku i tij i skuadrës Kolasinac ka ndjekur banditët me grushte.

Lajmi i plotë: Insporti.com