Gramoz Vokrri tregon favoritët e Superligës

Gramoz Vokrri tregon favoritët e Superligës

Gramoz Vokrri, djali i legjendës së futbollit kosovar, Fadil Vokrrit, e ka komentuar fillimin e edicionit të ri së Superligën e Kosovës, ku më shumë ka komentuar për skuadrën e Prishtinës..

“FC Prishtina është favorit pwr titull, bashkë me Ballkanin. Ata kamë bërë disa prurje, si ajo e Mici dhe Lilaj, por gjithashtu ka pasur edhe disa humbje në skuadër”, deklaroi Vokrri në “Dueli Sportiv”, transmeton Insajderi.

“Do të shohim, nuk është lehtë të jepet një vlerësim kaq herët, mbetet për t’u parë”, shtoi ai.

“FC Prishtina është një skuadër ndër kryesoret në kampionat”, shtoi Vokrri./Insajderi.com.