Granit Begolli drejtor sportiv i Prishtinës – Kush e emëroi, planet dhe projekti i tij për klubin

Granit Begolli drejtor sportiv i Prishtinës – Kush e emëroi, planet dhe projekti i tij për klubin

Është drejtori më i ri në histori të klubit dhe futbollit shqiptar. Granit Begolli është vetëm 29 vjeçar dhe nga gjashtë janari është emëruar në pozitën e drejtorit sportiv në klubin më të madh në Kosovë. Begolli për Insportin ka rrëfyer planet e tij, projektin dhe si ndodhi ngjarja deri te emërimi i tij si drejtor sportiv, më shumë në Insporti.com.