Granit Xhaka luan bixhoz

Granit Xhaka luan bixhoz

Arsenali ka kaluar sezon aspak të suksesshëm, duke mbetur prapa rivalit nga Londra, Tottenham, 14 pikë e që pozicionohet në vendin e katërt.

Arsenali mundësinë e vetmë për të shpëtuar sezonin, është të fitoj Europa Leaguen dhe kështu të siguroj në vend në Champions League vitin e ardhshëm. Vetëm në këtë mënyrë lojtarët e mëdhenj të Arsenalit nuk të jenë të lumtur për sezonin e ardhshëm.

Lexoni lajmin e plotë për Granit Xhakën duke klikuar KËTU

Granit Xhaka luan bixhoz