Gruaja e kuptoi nga njoftimi i dasmës që ish-bashkëshorti e kishte tradhtuar sa ishin ende të martuar

Gruaja e kuptoi nga njoftimi i dasmës që ish-bashkëshorti e kishte tradhtuar sa ishin ende të martuar

Kur Nikyta Moreno pa ish-burrin e saj në seksionin e dasmave në New York Times, ajo erdhi me një realizim befasues: Ai e kishte tradhtuar atë. Tani, pasi publikoi anën e saj të historisë, interneti po mban anën e saj, shkruan CNN, transmeton Insajderi.

“Sipas artikullit (New York Times), çifti, Rob dhe Lauren, filluan lidhjen e tyre në janar të vitit 2017. Ai gjithashtu tha se ai nuk kishte qenë kurrë i martuar. Ky ishte një lajm për mua – sepse unë isha gruaja e tij në janar të vitit 2017,” – Moreno shkroi në një pjesë për New York Post.

“Ne u ndamë në fund të marsit të atij viti, zyrtarisht u divorcuam në janar 2018, dhe unë kurrë nuk e kuptova saktësisht pse. Derisa lexova për këtë në Times”.

Moreno tha se ajo dhe Palmer ishin martuar në një ceremoni civile në vitin 2015, dhe ishin në mes të planifikimit të një dasme të madhe për gusht të vitit 2017. Por ai u nda nga un atë muaj – dhe ishte si thikë pas shpinë për Moreno-n

“Ai ishte shoku im më i mirë dhe e gjithë jeta ime u shkatërrua,” – tha ajo në Post. “Por unë e dija që diçka tjetër nuk ishte në rregull. Unë dyshoja se ai më kishte tradhtuar, por kur u përballa me të për këtë, ai kurrë nuk më përgjigjej mjaft”. /Insajderi.com