Gruaja i heq të gjitha dhe del nudo në aeroport

Gruaja i heq të gjitha dhe del nudo në aeroport

Një grua u arrestua në aeroportin e Miamit pasi doli nudo.

Identiteti i gruas nuk është bërë publik por ajo u kap nga kamerat e sigurisë.

Fillimisht gruaja u pa duke ecur me sytjena dhe mbathje në aeroport dhe duke kënduar me zë të lartë. Pastaj gruaja hoqi sytjenat dhe mbathjet duke dalë nudo, transmeton Tch.

Pas arrestimit policia e aeroportit ka konfirmuar se femra, e cila nuk është nga Florida, është marrë në paraburgim për një vlerësim mendor.

Për shkak se gruaja ka shkuar për një vlerësim psikologjik, nuk ka gjasa të paraqitet ndonjë akuzë penale, thanë zyrtarët.