Harry Maguire lirohet nga burgu – ai ishte i pafajshëm

Harry Maguire lirohet nga burgu – ai ishte i pafajshëm

Policia e Greqisë, dje e kishte arrestuar qendër mbrojtësin dhe kapitenin e Manchestr United, pas përfshirjes së tij në një përleshje me policinë vendase, së bashku me vëllain e tij si dhe një mik tjetër.

Sot, policia e ka liruar kapitenin e United, duke e shpallur si të pafajshëm edhe pse mediat vendase raportojnë se ai ka paguar një shumë të majme për tu liruar nga burgu, transmeton Insajderi.

Gjithashtu, raportohet se sherri i filluar kishte të bënte me motrën e tij, pasi ajo dhe ai ishin fyer dhe sulmuar nga disa persona të pranishëm në ndejën në të cilën ata po merrnin pjesë, si dhe vet Maguire, ishte objekt i sharjeve nga persona të njëjtë./Insajderi.com.