“Herët ose vonë ne do ta fitojmë Ligën e Kampionëve”

Mbrojtësi i djathtë i Atletiko Madridit Juanfran, ka thënë se është i bindur se Atletiko do të fitojë Ligën e Kampionëve herët ose vonë.

“Herët ose vonë ne do ta fitojmë Ligën e Kampionëve”

Juanfran tha se duhet të jenë optimistë dhe së nëse luajmë mirë “ashtu siç dimë, do të arrijmë që ta eliminojmë Barcelonën e cila ka lojtarë të mëdhenj në çdo pozicion”.

Atletiko në javën e ardhshme do të takohet me Barcelonën ne çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. /insjaderi.com