Historia dhe statistikat e kryendeshjes, Prishtina – Ballkani

Historia dhe statistikat e kryendeshjes, Prishtina – Ballkani

Me fillim të orës 17:00 do të zhvillohet super derbi i xhiros së 20-të së IPKO Superligës së Kosovës, ndërmjet Prishtinës dhe Ballkanit, shkruan Insporti.com.