Hoti: Ditë të mira po vijnë për prodhuesit vendorë

Hoti: Ditë të mira po vijnë për prodhuesit vendorë

“Ditë të mira po vijnë për prodhuesit vendorë”.

Ka qenë lajmi i mirë që kryeministri i Kosovës i ka dhënë prodhuesve vendorë.

Ai ka publikuar tabela të dyfishimit të subvencioneve, njofton Insajderi.

“Dyfishimi i subvencioneve për bujqit dhe fermerët ishte premtim i yni që në ditët e para të qeverisjes”, tha ai. /Insajderi.com

Ditë të mira po vijnë për prodhuesit vendorë!Dyfishimi i subvencioneve për bujqit dhe fermerët ishte premtim i yni që në ditët e para të qeverisjes!#QeveriaHoti #Rimekembja

Gepostet von Avdullah Hoti am Dienstag, 13. Oktober 2020