I kërkoi Ronaldos të bëjë fotografi, por shikoni çfarë ndodhi prapa saj

I kërkoi Ronaldos të bëjë fotografi, por shikoni çfarë ndodhi prapa saj

Një fotografi e Cristiano Ronaldos me talentin e Milanit, Raoul Bellanova, e ka bërë “horë” një bashkëlojtar të portugezit.

“Viktima” ishte Girogio Chiellini, që u ekspozua krejtësisht në fotografinë e publikuar, përcjell Insporti

Ronaldo pozoi me talentin e Milanit, 18-vjeçarin Bellanova, i cili i kërkoi për një fotografi, pas ndeshjes së Milanit kundër Juventusit.

Juventusi e fitoi 2 me 0 këtë ndeshje, ku Ronaldo ishte realizatori i golit të dytë.

Por fotoja e Ronaldos me Bellanovan e bërë në zhveshtoren e Juves në ‘San Siro’, e shfaq Giorgio Chiellinin krejtësisht të zhveshur.

Fansat dhe ndjekësit nuk vonuan me reagimet e tyre në rrjetet sociale, duke qeshur me mbrojtësin e Juventusit.

Më poshtë keni fotografinë për të cilën bëhet fjalë. /Insporti.com