Ikën Griezmann, vije Bernardo Silva

Ikën Griezmann, vije Bernardo Silva

Klubi i Barcelona, ka filluar të mendoj për sezonin e ardhshëm, ende pa përfunduar mirë sezoni aktual.

Drejtuesit e Barcelonës, kanë hedhur sytë drejt Manchester Cityt, për të rrëmbyer lojtarin e tyre Bernardo Silva, pasi ky i fundit pëlqehet shumë nga ekipi spanjoll

Le 10 Sport, shkruan se Bernardo Silva shihet si një zëvendësues përfekt i Antonie Griezmann, nëse ky i fund zgjedh të largohet nga Camp Nou, transmeton Insajderi.

Bernardo Silva në këtë sezon ka luajtur 32 ndeshje dhe ka shënuar 6 gola, kundrejt Griezmann që ka luajtur 35 ndeshje dhe ka shënuar 9 gola./Insajderi.com.