Incident në ndeshjen e Tiranës me Bylisin, ndërhyn policia (VIDEO)

Incident në ndeshjen e Tiranës me Bylisin, ndërhyn policia (VIDEO)

Bylisi dhe Tirana jnë ekipet rivale të një prej ndeshjeve të kësja fundjae në Kategorinë Superiore në Shqipëri. Tirana ka epërsi 2:0 në takimin që po zhvillohet në Ballsh, por një incident i shkaktuar ka bër që takimi të bërpritet përkohësisht dhe po thuasje e gjithë banka e Tiranës të hyjë në fushë duke tentuar tiu mborjë lojtrarët meqë publiku filloi të hedhë gjësende të forta në terren dhe lojtarët u fjalosën.

Ndiqni pamjet e incidentit, kur ndërhyri edhe policia.