Inter pas duoas së Atalantas

Inter pas duoas së Atalantas

Interi ka kthyer vëmendjen drejt yjeve të Atalantës Robin Gosens dhe Duvan Zapata, shkruan Calciomercato, njofton Insajderi.

Antonio Conte e admiron lojën e mbrojtësit të majtë Gosens, e cili po ndiqet gjitaahtu nga Juvntus, derisa Zapata ka bërë të ditur se ai do të ishte I hapur për një lëvizje drejt San Siros.

Zapata ka thënë se do t’i pëlqente partneriteti me sulmuesin begl Romelu Lukaku./Insajderi.com