Inter transferon yllin italian

Inter transferon yllin italian

Është arritur marrëveshja në mes Interit dhe Romës për shkëmbimin e sulmuesit  Mateo Politanos, me mbrojtësin e krahut Leonardo Spinazzola.më shumë në Insporti.com.