Interi vjen me ofertë zyrtare për këtë futbollist

Interi vjen me ofertë zyrtare për këtë futbollist

Sulmuesi i Chelseat, Olivier Giroud, pritet të ribashkohet me Antonio Conten në Inter, pasi tani ka marrë edhe zyrtarisht ofertë nga zikaltrit.

Francezi e gjen veten në skuadrën e Chelseat si opsion të tretë pas Tammy Abraham dhe Michy Batshuayit, përderisa i kanë mbetur vetëm edhe gjashtë muaj në kontratën e tij aktuale në Stamford Bridge, me shume ne Insporti.com