IPKO Superliga e Kosovës vazhdon me super ndeshje, vëmendja në Podujevë

IPKO Superliga e Kosovës vazhdon me super ndeshje, vëmendja në Podujevë

Ndeshja ndërmjet Trepçës ’89 dhe Ballkanit nisi javën e 27-të të IPKO Superligës së Kosovës.

“Minatorët” siguruan një fitore tejet të rëndësishme në garën për mbijetesë, duke fituar me rezultat 2:1, më shumë në Insporti.com.