IPKO Superliga vazhdon sot me dy përballje

IPKO Superliga vazhdon sot me dy përballje

IPKO Superliga vazhdon të na dhurojë emocione me garën e “çmendur” që po zhvillohet për titull të kampionit dhe atë të mbijetesës.

Feronikeli dhe Llapi kryen me sukses detyrat e tyre duke fituar ndeshjet, ndërsa sot Prishtina do të takohet me skuadrën e Drenicës në “Fadil Vokrri”, ,më shumë në Insporti.com.