Isco kundër Argjentinës – golat dhe momentet magjike të tij (VIDEO)

Isco kundër Argjentinës – golat dhe momentet magjike të tij (VIDEO)

Lojtari i Real Madridit, Isco ka qenë magjik me Spanjën ndaj Argjentinës, duke shënuar 3 gola.

Isco këtë sezon nuk ka qenë në formën me të mirë, dhe shumë kritikë të sportit por edhe tifozët e kanë fajësuar formën e dobët të tij pasi është lidhur me aktoren, Sara Salamo.

Klikoni KËTU për të shikuar videon e Iscos kundër Argjentinës

Isco kundër Argjentinës – golat dhe momentet magjike të tij (VIDEO)