fbpx

Ismajli “injoron” Panuccin: Do të mbroj ngjyrat e Kosovës

Ismajli “injoron” Panuccin: Do të mbroj ngjyrat e Kosovës

Ardian Ismaili është padyshim një futbollist i talentuar. Futbollisti nga Kosova është vetëm 21 vjeç dhe luan për Hajdukun e Splitit. Panucci e ka kërkuar dikur për ta afruar në kombëtare.

Në një intervistë, futbollisti ka saktësuar se ai do të mbrojë gjithmonë ngjyrat e Kosovës.

Lexoni më shumë në Insporti