Ja çfarë poston Vedat Muriqi për Shën Valentin (FOTO)

Ja çfarë poston Vedat Muriqi për Shën Valentin (FOTO)

Sot është Dita e Shën Valentinit, e përkthyer në ditën e të dashuruarve.

Është sulmuesi i Fnerbahces dhe Kosovës, Vedat Muriqi i cili në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar një foto, me shume ne Insporti.com