Jermaine Pennant del i dehur në emision

Jermaine Pennant del i dehur në emision

Ish mesfushori i Arsenalit dhe Liverpoolit, Jermaine Pennant është larguar nga emision live për shkak se ishte nën ndikimin e alkoholit. Në këtë video shihet se si ai ka probleme me artikulimin /Insporti.com/