Jeta luksoze e yllit të famshëm shqiptar

Jeta luksoze e yllit të famshëm shqiptar

Ilir Latifi është një ndër shqiptarët më të famshëm në botën e sportit.

Latifi përveç sukseseve në ring, ai njihet edhe për jetën e tij tejet luksoze dhe mjaft të shtrenjtë, shkruan Insporti.com.

Ai ka një pasion të madh për veturat luksoze si dhe kafshët, madje në këtë video ai shihet teksa mban një tigër.

Ylli shqiptar i arteve të përziera marciale, Ilir Latifi, do të ndeshet me Volkan Oezdemir, në divizionin e lehtë në kategorinë e peshave të rënda. Meçi do të zhvillohet më 1 qershor.

35 vjeçari do ta zhvillojë këtë meç në kuadër të evenimentit ‘UFC Fight Night Stockholm’.