Josa shokon me deklaratën për Feronikelin para finales së madhe

Josa shokon me deklaratën për Feronikelin para finales së madhe

Prishtina ka shënuar fitore ndaj Trepçës duke e dërguar Ipko Supërligën e Kosovës në një finale, ku në ndeshjen e fundit që do të zhvillohet mes Feronikelit dhe Prishtinës do të vendoset për kampionin e Kosovës në futboll, më shumë në Insporti.com.