Joshua dhe Ruiz arrijnë në “Diriyad Arena” (VIDEO)

Joshua dhe Ruiz arrijnë në “Diriyad Arena” (VIDEO)

Anthony Joshua dhe Andy Ruiz Jr kanë mbërritur në stadiumin ku edhe do ta zhvillojnë meçin e shumëpritur të peshave të rënda.

Boksieri britanik dhe ai meksikano-amerikan do të luftojnë për titujt e peshave të rënda WBA, WBO, IBF dhe IBO.

Revanshi mes tyre do të zhvillohet në “Diriyah Arena” të Arabisë Saudite.

Lajmi i plotë vetëm në Insporti.com