Joshua tregon për herë të parë se kur mund të ketë një meç kundër Fury ose Wilder

Joshua tregon për herë të parë se kur mund të ketë një meç kundër Fury ose Wilder

Anthony Joshua ka fituar së fundi revanshin kundër Andy Ruiz Jr, duke i fituar rripat e humbur në kategoritë WBA, IBF dhe WBO.

Joshua deri para datës 4 qershor të vitit 2020, është i detyruar të ndeshjet me Oleksandr Usyk në WBO, më shumë në Insporti.com