Juve pritet ta kthejë Llorenten,

Juve pritet ta kthejë Llorenten,

Juventus është i interesuar për ta sjellur, Fernando Llorenten, prapë në klub në afatin e janarit, shkruan Goal, njofton Insajderi.

Spanjolli ka mbetur në bankë të Napolit këtë sezon dhe po shpreson të largohet me t’u hapur afati i janarit.

Tani që Juve po dëshiron ta përforcojë sulmin, Tuttosport raporton se Llorente mund të ribashkohet me klubin e vjetër.