Juventus-Chelsea, publikohen formacionet zyrtare

Juventus-Chelsea, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet startuese në kryendeshjen e sontme, Juventus-Chelsea.

“Zonja e vjetër” në këtë takim është me disa mungesa të mëdha në repartin ofansiv, ndërsa Allegri ka vendosur të startojë më këtë rreshtim, shkruan Insajderi.com.

Image

Formacioni zyrtar i Juventusit

Në anën tjetër, Thomas Tuchel nuk i ka ikur idneditetit të tij të lojës.

Ndryshimet që mund të vërehen te Chelsea janë mos inkuadrimi i Ngolo Kantes dhe Recce James të cilët janë ndër futbollistët kryesorë të ekipit.

Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "CHELSEA o LUKAKU HAVERTZ o ZIYECH o ALONSO o KOVACIC AZPILICUETA ဝ JORGINHO RUDIGER 。 THIAGO SILVA 。 CHRISTENSEN MENDY"

Formacioini zyrtar i Chelseat

Ndeshja nis me fillim nga ora 21-00, ndërsa zhvillohet në Torino./Insajderi.com