Juventusi fiton!

Juventusi fiton!

Juventusi ka shënuar fitore ndaj ekipit të Etrit Berishës, Atalanta, në ndeshjen e mbetur të Serie A. Juventusi kontrolloi këtë ndeshje të tensionuar, ku u ndëshkuan 6 lojtarë me karton të verdhë, ndërsa ni karton i kuq shkoj për lojtarin e Atalantas, Gianluca Mancini.

Për të shikuar golat dhe lexuar raportin e plotë të ndeshjes , klikoni KËTU

Juventusi fiton!