Kastriot Rexha nuk di të ndalet, shënon dy gola ndaj Drenicës (VIDEO)

Kastriot Rexha nuk di të ndalet, shënon dy gola ndaj Drenicës (VIDEO)

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Llapit në kuadër të javës së 20-të në Superligën e Kosovës në futboll është pezulluar për shkak të borës së madhe që ka rënë në Ferizaj.

Delegati i ndeshjes Afrim Nebiu së bashku me gjyqtarët e ndeshjes me në krye Gramos Shalën, kapitenët e dy skuadrave Taulant Dajaku (Ferizaj) dhe Benjamin Emini (Llapi) vendosën që mos ta nisin ndeshjen fare, me shume ne Insporti.com