KB Rahoveci demanton lajmet për largimin e trajnerit Marian Ilievskit

KB Rahoveci demanton lajmet për largimin e trajnerit Marian Ilievskit

Gjatë ditës së djeshme është raportuar që KB Rahoveci dhe trajneri Marian Ilievski i kanë ndarë rrugët e bashkëpunimit.

Por mbrëmjen e së premtes, këto lajme i ka demantuar klubi rahovecian në faqen e tyre zyrtare në Facebook, me shume ne Insporti.com