Këto janë dy ndeshjet e sotme në EURO 2020

Këto janë dy ndeshjet e sotme në EURO 2020

Holanda dhe Çekia do të synojnë kalimin në çerekfinale.

Fituesi i këtij dueli që fillon në ora 16:00 përballet me Danimarkën.

Ndërsa, super ndeshja fillon në ora 21:00, aty ku përballet Belgjika me Portugalinë.

Kushdo që fiton do ta gjejë duke e pritur Italia e cila të shtunën e eliminoi Austrinë. /Insajderi.com