Këto janë fjalët e autorit të golit të parë ndaj Kosovës

Këto janë fjalët e autorit të golit të parë ndaj Kosovës

Kombëtarja e Çekisë ka mposhtur 2:1 Kosovën për të siguruar një vend që dërgon në EURO 2020.

Kosova kishte epërsinë prej 0-1 me anë të një golit të shënuar nga Atdhe Nuhiu.

Goli i Alex Kral solli barazimin, ku nuk vonoi shumë dhe çekët shënuan edhe golin e fitores. Më shumë në Insport.