Këto janë ndeshjet e çerekfinales në “Copa America”

Këto janë ndeshjet e çerekfinales në “Copa America”

Janë kompletuar çiftet që do të përballen në “Copa America” në çerekfinale.

Kështu Brazili do të ketë punë me Chile, ndërsa Argjentina e Lionel Messit me Ekuadroin.

Uruguay do të ndeshet me Columbine e Paraguay me Peru.

Brazili dhe Argjentina nuk mund të përballen në gjysmëfinale, por në rast se kanë sukses mund t’i shohim në finale. /Insajderi.com