Këto ndeshje mund t’i ndiqni këtë fundjavë në IPKO-Digitalb

Këto ndeshje mund t’i ndiqni këtë fundjavë në IPKO-Digitalb

Të shtunën dhe të dielën do të ketë ndeshje interesante, në kuadër të ligës angleze të futbollit, asaj italiane dhe IPKO Super Ligës.

Fundjavën e veçon ndeshja midis Chelsea – Man United, në kuadër të Premier Ligës, e cila do të transmetohet në Super Sport Kosova 1, nga ora 13:30. Si dhe ndeshja Inter-Milan, në kuadër të Serie A, e cila do të transmetohet të dielën në Super Sport Kosova 1, nga ora 20:30.

Ndeshjet e fundjavës në IPKO-Digitalb janë:

Të gjitha këto ndeshje, do të transmetohen me të drejta ekskluzive, në platformën me përmbajtjen më të pasur televizive në Kosovë – IPKO-Digitalb.