Këtu mund të shikoni LIVE meçin e Florian Markut

Këtu mund të shikoni LIVE meçin e Florian Markut

Edhe pak minuta na ndajnë nga fillimi i meçit të boksierit shqiptar, Florian Markut dhe anglezit, Tommy Broadbent.

Ky meç do të zhvillohet me fillim të orës 18:30 në “Arena O2” në Londër, shkruan Insporti.com.