KF Llapi kthen rikthen Dardan Jasharin

KF Llapi kthen rikthen Dardan Jasharin

KF Llapi ka njoftuar se ka kthyer në skuadër Dardan Jasharin, shkruan Insajderi.

Ky do të jetë përforcimi i radhës për llapjanët pak para garave evropiane.

Skuadra nga Podujeva ka bërë të ditur se ka nënshkruar kontratë një vjeçare me lojtarin.

Jashari në të kaluarën kishte luajtur për skuadra tjera si, Flamurtari, Ballkani, Malisheva dhe së fundmi te Ferizaj./insajderi.com