Khabib tregon diçka që do ta nervozojë McGregorin

Khabib tregon diçka që do ta nervozojë McGregorin

Më 7 shtator, në Abu Dhabi do të zhvillohet eventi UFC-242 në artet marciale mikse, ku sfida kryesore është ajo për titullin kampion bote në peshën e lehtë. Përballë njëri-tjetrit janë kampioni në fuqi Khabib Nurmagomedov dhe kampioni i përkohshëm Dustin Piorier.më shumë në Insporti