Kjo është analiza e Muhamet Dragushës për super derbin Feronikeli – Prishtina

Kjo është analiza e Muhamet Dragushës për super derbin Feronikeli – Prishtina

“Sot do të jemi dëshmitarë të një ndeshje të nxehtë por më shumë dëshirë për të triumfuar”

Analisti i mirënjohur i IPKO Superligës së Kosovës, Muhamet Dragusha e sheh skuadrën e Feronikelit më të favorizuar për shkak të pozitës në tabelë dhe që do të luajë para tifozëve të vet, shkruan Insporti.com.